Otwarte Mistrzostwa Polski w Compak® Sporting

PROGRAM
21.07.2022 TRENING od 11:00
22.07.2022 TRENING od 11:00
23.07.2022 Powitanie 8.30
  Start strzelań 9.00
24.07.2022 Start strzelań 9.00

Trening: 25 rzutków - 25zł

WPISOWE:
600.00 zł
JUNIOR, LADY - 450.00 zł
Lista zgłoszonych zawodników
L.p. Imię Nazwisko Kategoria Narodowość
1 Marcin Plutoo Pluciński Man POL
2 Andrzej Nowak Man POL
3 Marcin Kamiński Man POL
4 Marek Kowalski Man POL
5 Wojciech Stefański Man POL
6 Katarzyna Stefańska Lady POL
7 Vojtech Bauć Man POL
8 Jacek Lipiński Man POL
9 Bartłomiej Pacyga Man POL
10 Marcin Grzebinoga Man POL
11 Aleksandra Łyczykowska Lady POL
12 Krzysztof Łyczykowski Senior POL
13 Sławomir Hess Man POL
14 Mariusz Makuch Man POL
15 Jerzy Kamiński Veteran POL
16 Hubert Montowski Man POL
17 Szymon Polak Man POL
18 Hubert Gazdowski Senior POL
19 Wojciech Pierlak Man POL
20 Puotr Zając Senior POL
21 Leszek Chełstowski Senior POL
22 Leszek Niczyporuk Senior POL
23 Mary Key Niczyporuk Lady POL
24 Włodzimierz Wojtylak Veteran POL
25 Łukasz Nawrot Man POL
26 Adam Kasprzyk Man POL
27 Adam Jakubiec Man POL
28 Kiryl Padhurski Man BLR
29 Zbigniew Grabałowski Senior POL
30 Agata Łabenda Lady POL
31 Tomáš Stanislav Man CZE
32 Jacek Lewandowski Senior POL
33 Roman Baliński Man POL
34 Damian Baliński Man POL
35 Szymon Krakowski Man POL
36 Tomasz Kuta Man POL
37 Michał Kowalczyk Man POL
38 Krzysztof Karpinski Lady POL
39 Sławomir Kłosowski Lady POL
40 Igor Klimowicz Man BLR
41 Mieczysław Drewniak Senior POL
42 Tomasz Tyrka Man POL
43 Krystian Tyrka Junior POL
44 Leszek Rupiński Veteran POL
45 Ryszard Skibicki Senior POL
46 Alina Skibicka Lady POL
47 Dominika Bernacka-Adamczyk Lady POL
48 Bartosz Adamczyk Man POL
49 Tomasz Figa Man POL
50 Grzegorz Golawski Man POL
51 Janusz Nowosad Man POL
52 Krzysztof Stotko Man POL
53 Jacek Bińczycki Man POL
54 Mariusz Brzeziak Man POL
55 Łukasz Klimża Man POL
56 Waldemar Kawik Man POL
57 Przemysław Dytkowski Man POL
58 Grzegorz Kawik Man POL
59 Tadeusz Dziegiel Master POL
60 Krzysztof Ząbek Man POL
61 Martyna Ząbek Junior POL
62 Rafał Guzik Man POL
63 Hubert Guzik Junior POL
64 Andrzej Guzik Veteran POL
65 Grzegorz Filas Lady POL
66 Konrad Maciaszek Man POL
67 Marian Kasztalski Man POL
68 Zygmunt Szafranek Man POL
69 Piotr Kasprzak Man POL
70 Mateusz Owczarek Man POL
71 Jacek Jarecki Man POL
72 Witold Jedros Senior POL
73 Michal Jedros Man POL
74 Katarzyna Buniowska Lady POL
75 Pawel Czerski Man POL
76 Kaxper Malatysmki Junior POL
77 Krzysztof Kaminski Man POL
78 Grzegorz Sadowski Man POL
79 Przemysław Rozpondek Man POL
80 Michał Gniado Man POL
81 Piotr Dytkowski Man POL
82 Martina Maňáková Lady CZE
83 Igor Můčka Man CZE
84 Hubert Babiński Man POL
85 Maksymilian Babiński Junior POL
86 Beata Gancorz Lady POL
87 Stanisław Bać Senior POL
88 Wojciech Muszyński Senior POL
89 Hubert Kryszkiewicz Veteran POL
90 Edward Spierewka Veteran POL
91 Zygmunt Tobor Man POL
92 Viktoria "Snake" Kaczmarek Lady POL
93 Bartłomiej Kaczmarek Man POL
94 Wiktoria Włodarczyk Junior POL
95 Remigiusz Włodarczyk Man POL
96 Seweryn Włodarczyk Junior POL
97 Andrzej Lissowski Master POL
98 Kalvi Vidas Man EST
99 Szymon Woźniak Senior POL
100 Jacek Szwaja Man POL
101 Sławomir Tomala Man POL
102 Damian Tomala Man POL
103 Wojciech Wica Man POL
104 Filip Kuta Man POL
105 Dawid Wąsik Man POL
106 Maciej Adamczyk Man POL
107 Janusz Borzych Senior POL
108 Bogdan Gonsiorek Man POL
109 Szymon Gonsiorek Man POL
110 Marcin Tomczyk Lady POL
111 Leszek Kogut Veteran POL
112 Wiktor Pyra Junior POL
113 Cezary Pyra Man POL
114 Darius Rimka Man LTU
115 Piotr Sejda Man POL
116 Andrzej Kudzia Man POL
117 Marcin Zawiślan Man POL
118 Waldemar Cieplik Senior POL
119 Piotr Grabarczyk Senior POL
120 Pavel Zeman Man CZE
121 Andrzej Weóblewski Man POL
122 Grzegorz Zaborowski Man POL