Mistrzostwa Polski Compak Sporting

PROGRAM
29.07.2021 TRENING 12:00 - 18.00
30.07.2021 TRENING 12.00 - 18.00
31.07.2021 otwarcie
zawody
9.30 - 10.00
10.00 - 18.00
01.08.2021 zawody
zakończenie
9.00 - 16.00
16.30

WPISOWE:
MAN, LADY, SENIOR, VETERAN - 400.00 zł
JUNIOR, MASTER - 250.00 zł
Lista zgłoszonych zawodników
L.p. Imię Nazwisko Kategoria Narodowość
1 Philippe Defreau Man FRA
2 Marcin Plutoo Pluciński Man POL
3 Bernard Grand Man FRA
4 Jerzy Kamiński Veteran POL
5 Konrad Kujawski Man POL
6 Jacek Lewandowski Man POL
7 Hubert Montowski Man POL
8 Witold Ostrowski Veteran POL
9 Andrzej Nowak Man POL
10 Tomasz Figa Man POL
11 Marcin Kamiński Man POL
12 Dawid Wąsik Man POL
13 Andrzej Lissowski Master POL
14 Szymon Polak Man POL
15 Sergij Idaryk Senior UKR
16 Bartlomiej Kaczmarek Man POL
17 Daniel Terebiński Man POL
18 Marek Kowalski Man POL
19 Hubert Gazdowski Senior POL
20 Michał Gniado Man POL
21 Piotr Dytkowski Man POL
22 Przemysław Dytkowski Man POL
23 Robert Maksiewicz Man POL
24 Zbigniew Krajewski Senior POL
25 Filip Mateju Man CZE
26 Leszek Kogut Veteran POL
27 Wojciech Stefańska Man POL
28 Katarzyna Stefańska Lady POL
29 Jacek Lipiński Man POL
30 Marcin Ziółkowski Man POL
31 Leszek Niczyporuk Senior POL
32 Mary Niczyporuk Lady POL
33 Marcin Zawiślan Man POL
34 Sławomir Janus Senior POL
35 Andrzej Kaszewski Man POL
36 Sebastian Buziewski Man POL
37 Łukasz Gaweł Man POL
38 Piotr Gaweł Man POL
39 Wojtek Bauć Man POL
40 Sławomir Hess Man POL
41 Bartek Pacyga Man POL
42 Krzysztof Połczyński Man POL
43 piotr matusik Senior POL
44 Agata Łabenda Lady POL
45 Adam Nowogórski Man POL
46 Włodzimierz Wojtylak Veteran POL
47 Anna Znamirowska Lady POL
48 Karol Warszewski Man POL
49 Aleksandra Łyczykowska Lady POL
50 Krzysztof Łyczykowski Senior POL
51 Krzysztof Wilski Senior POL
52 Igor Klimowicz Man BLR
53 Krzysztof Ząbek Man POL
54 Stanisław Bać Senior POL
55 Rafał Guzik Man POL
56 Hubert Guzik Junior POL
57 Sławomir Kłosowski Man POL
58 Mariusz Makuch Man POL
59 Jędrzej Ostrowski Junior POL
60 Arkadiusz Ostrowski Man POL
61 Marcin Putynkowski Man POL
62 Anna Arendt Lady POL
63 Damian Kojara Man POL
64 Waldemar Cieplik Senior POL
65 Waldemar Kawik Man POL
66 Mariusz Brzeziak Man POL
67 Łukasz Klimża Man POL
68 Piotr Szatkowski Man POL
69 Tadeusz Dzięgiel Veteran POL
70 Maciej Adamczyk Man POL
71 Kamil Jamróz Man POL
72 Karol Leśko Man POL
73 Mieczysław Drewniak Senior POL
74 Piotr Jurkowski Man POL
75 Grzegorz Sadowski Man POL
76 Maciej Pawłowski Man POL
77 Damian Baliński Man POL
78 Roman Baliński Man POL
79 Gregory Zaborowski Man POL
80 Krystian Kaczmarek Man POL
81 Wojciech Pilarczyk Man POL
82 Mirosław Pilarczyk Senior POL
83 Paweł Tokarz Man POL
84 Krzysztof Stotko Man POL
85 Jan Szopiński Master POL
86 Henryk Zaworski Master POL
87 Wojciech Muszyński Senior POL
88 Zbyszko Montowski Senior POL
89 Edward Spierewka Veteran POL
90 Cezary Pyra Man POL
91 Wiktor Pyra Junior POL
92 Jacek Adamczyk Man POL
93 Norbert Adamczyk Junior POL
94 Leon Jaskólski Junior POL
95 PIOTR ZAJĄC Senior POL
96 Igor Kwieciński Junior POL
97 Marek Jedwabiński Man POL
98 Jakub Werys Man POL
99 Rafał Zawal Man POL
100 Łukasz Ławniczak Man POL
101 Jakub Trzebiński Man POL
102 Mariusz Mielczarek Man POL
103 Remigiusz Włodarczyk Man POL
104 Wiktoria Włodarczyk Junior POL
105 Seweryn Włodarczyk Junior POL
106 MICHAŁ WIERYCHO Man POL
107 Michał Jaślanek Senior POL
108 Paweł Czerski Man POL
109 Katarzyna Buniowska Lady POL
110 Krzysztof Buniowski Junior POL
111 Hubert Woźniak Man POL
112 Leszek Chełstowski Senior POL
113 Mateusz Waszkiewicz Man POL
114 Krzysztof Kamiński Man POL
115 Hubert Kryszkiewicz Senior POL
116 Piotr Kraśniewski Man POL
117 Konrad Maciaszek Man POL
118 Wojciech Wica Man POL
119 Jacek Jarecki Man POL
120 Martyna Ząbek Junior POL
121 Wojciech Pierlak Man POL
122 Adrian Świtalski Man POL
123 Jacek Bińczycki Man POL
124 Radosław Wieniecki Man POL
125 Krzysztof Karpinski Man POL
126 Wojciech Grąbczewski Senior POL
127 Kamil Pasztaleniec Man POL

SPONSORZY

baner
baner
baner
baner
baner